Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasto poszukuje mieszkań

2006-11-20

Miasto poszukuje mieszkań

Prawa własności lub użytkowania wieczystego nieruchomości i wyodrębnionych lokali mieszkalnych oraz spółdzielcze własnościowe prawa do lokali mieszkalnych chcą nabyć władze Krakowa.

Prawa własności lub użytkowania wieczystego nieruchomości i wyodrębnionych lokali mieszkalnych oraz spółdzielcze własnościowe prawa do lokali mieszkalnych chcą nabyć władze Krakowa. Miasto poszukuje budynków mieszkalnych (także tych wymagających remontu lub przebudowy) oraz budynków, które można zaadaptować na cele mieszkaniowe. Gmina zamierza nabyć bądź wydzierżawić znajdujące się w granicach Krakowa mieszkania o pow. od 20 do 60 m2, posiadające nie więcej niż trzy pokoje. Oferty można składać w Punkcie Obsługi Mieszkańców UMK.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 24/2006 | 2006-11-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki na wynajemmieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Oświęcimskimieszkania na sprzedaż powiat Krotoszyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Prabutydomy na sprzedaż gmina Czemiernikidomy na wynajem w Zagorzycachdomy na wynajem w Szumowiedomy na wynajem w Modrzejowicach

Deweloperzy

);