Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasto dopłaci do odnowy fasady

2008-02-20

Miasto dopłaci do odnowy fasady

Złożony przez grupę radnych projekt uchwały przewiduje bardzo wysokie dofinansowanie dla wspólnot mieszkaniowych, które zdecydują się na wyremontowanie elewacji swych budynków.

Złożony przez grupę radnych projekt uchwały przewiduje bardzo wysokie dofinansowanie dla wspólnot mieszkaniowych, które zdecydują się na wyremontowanie elewacji swych budynków – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Projekt zakłada refundację do 70 proc. kosztów remontu fasady tym wspólnotom mieszkaniowym, których budynki są wpisane do rejestru zabytków, do 50 proc. w przypadku budynków objętych ewidencją obiektów zabytkowych oraz do 30 proc. pozostałym wspólnotom. Jak czytamy dalej, na pomoc mogłyby jednak liczyć tylko te wspólnoty, w których gmina ma swój udział i które w ramach remontu elewacji wykonają powłokę zabezpieczającą przed graffiti do wysokości trzech metrów od poziomu terenu.

Projekt uchwały jest wynikiem konsultacji radnych trzech komisji: kultury, budżetowej i mienia. Podpisali się pod nim zarówno radni z PO, jak i PiS-u – informuje dziennik.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 18.02.2008 | 2008-02-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemhale i magazyny na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na wynajem powiat Sławieńskidomy na sprzedaż powiat Rawskidomy na sprzedaż gmina Czerniejewodomy na sprzedaż gmina Giżyckomieszkania na sprzedaż w Przytułachmieszkania na sprzedaż w Przeczniakmieszkania na wynajem w Zubkach Małych

Deweloperzy

);