Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasto Cypel

2012-03-20

Miasto Cypel

Na zapomnianym Cyplu Czerniakowskim w Warszawie powstanie letnie miasteczko, w którym odbywać się będą imprezy muzyczne i kulturalne.

Zapomniany fragment lewego brzegu Wisły – Cypel Czerniakowski – zostanie zagospodarowany. Teren, na którym zachował się unikalny, naturalny charakter rzeki, stanie się lokalizacją miasteczka, w którym odbywać się będą imprezy muzyczne i kulturalne.

Pod budowę Miasta Cypel przeznaczono ogrodzony teren należący do stołecznej chorągwi ZHP i sąsiadujące z nim działki miejskie. Na kilka miesięcy zaniedbany obszar zmieni się w przestrzeń rozrywkową, w skład której wejdą m.in. trzy sceny, lunapark oraz miasteczko kontenerowe (z małymi barami, warsztatami czy sklepikami). Kontenery wykorzystane do budowy przypłyną Wisłą z Gdańska. O jakość realizacji miasteczka zadba pomysłodawca Miasta Cypel, architekt Andrzej Hunzvi oraz pracownia WWA.

Nowa, letnia dzielnica Warszawy będzie dostępna dla mieszkańców od 11 maja i, jeśli dopisze pogoda, będzie działać do końca września. W czerwcu, ze względu na Euro 2012, Miasto Cypel zmieni się w pole namiotowe dla kibiców Cypel Camp. Na jego terenie znajdą się namioty, sanitariaty, przechowalnia bagażu oraz eko-delikatesy.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Sanockilokale użytkowe na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na wynajem gmina Jabłonnadomy na sprzedaż gmina Trojanówmieszkania na wynajem w Putkowicach Nadolnychmieszkania na sprzedaż w Duża Hutamieszkania na sprzedaż w Topiele

Deweloperzy

);