Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasto będzie współpracować z Akademią Rolniczą

2006-04-11

Miasto będzie współpracować z Akademią Rolniczą

Na mocy umowy podpisanej przez prezydenta Jacka Majchrowskiego oraz Rektora AR Janusza Żmiję władze miasta zobowiązały się do zrealizowania inwestycji dla uczelni w rejonie al. 29 Listopada. Prace mają objąć m.in. przebudowę skrzyżowania al. 29 Listopada z ul. Wileńską, przebudowę wjazdu (z al. 29 Listopada) do kampusu Akademii Rolniczej oraz wybudowanie ekranów akustycznych wzdłuż al. 29 Listopada na wysokości budynków dydaktycznych AR.

Porozumienie o współpracy w zakresie inwestycji infrastrukturalnych podpisali pod koniec marca przedstawiciele miasta oraz Akademii Rolniczej. Na mocy umowy podpisanej przez prezydenta Jacka Majchrowskiego oraz Rektora AR Janusza Żmiję władze miasta zobowiązały się do zrealizowania inwestycji dla uczelni w rejonie al. 29 Listopada. Prace mają objąć m.in. przebudowę skrzyżowania al. 29 Listopada z ul. Wileńską, przebudowę wjazdu (z al. 29 Listopada) do kampusu Akademii Rolniczej oraz wybudowanie ekranów akustycznych wzdłuż al. 29 Listopada na wysokości budynków dydaktycznych AR. Oprócz tego planowane jest przebudowanie ul. Balickiej w rejonie III Kampusu Akademii Rolniczej oraz usytuowanie w pobliżu przystanków Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2006–2008 i będzie finansowana z budżetu Miasta. W zamian za to Akademia Rolnicza nieodpłatnie przekaże gminie działki, na których prowadzone będą prace. Akademia zobowiązała się również do przekazania (odpłatnego) miastu trzech działek przy ul. Księcia Józefa.

Źródło: | 2006-04-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadziałki na sprzedażkamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Nowodworskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Pabianickidomy na wynajem gmina Połczyn-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Krynkidomy na wynajem w Wielanowiedomy na sprzedaż w Zalesiemieszkania na sprzedaż w Łębno

Deweloperzy

);