Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasteczko handlowe na Franowie

2010-04-08

Miasteczko handlowe na Franowie

Tego lata na Franowie mają rozpocząć się prace budowlane przy pierwszym miasteczku handlowym w Poznaniu.

Tego lata na Franowie mają rozpocząć się prace budowlane przy pierwszym miasteczku handlowym w Poznaniu. Na terenach bulwarów poznańskich już jesienią 2011 r. ma stanąć gotowe miasteczko – informuje „Głos Wielkopolski”.
 
Teren miasteczka ma zajmować około 50 tys. m kw., na których staną sklepy i różnego rodzaju budki handlowe. Nie zabraknie również miejsc przeznaczonych do rekreacji, skwerów, kawiarenek oraz restauracji. Odwiedzający miasteczko będą poruszać się alejkami handlowymi rozmieszczonymi wśród drzew. Znajdzie się tam również obszerny parking dla zmotoryzowanych klientów – czytamy dalej.

Koszt inwestycji szacuje się na około 240 milionów złotych. Budowa ma mieć charakter małych, kameralnych ryneczków. Inwestor prowadzi rozmowy z Zarządem Dróg Miejskich w sprawie przebudowy pobliskiego układu komunikacyjnego. Przebudowana ma zostać ulica Szwedzka i rondo. Aktualnie inwestor jest w trakcie pozyskiwania pozwolenia na budowę. Gdy tylko je otrzyma, ruszą prace budowlane – donosi gazeta.

 

Źródło: „Głos Wielkopolski” 29.03.2010 | 2010-04-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajeminne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Poddębickimieszkania na sprzedaż powiat Brzeskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Złotniki Kujawskiedomy na wynajem gmina Rzeczniówdomy na sprzedaż w Ławiczkudomy na wynajem w Słuczudomy na wynajem w Kościelnej Janii

Deweloperzy

);