Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasta w 3D

2012-05-04

Miasta w 3D

Dwie polskie miejscowości – Toruń i Zielona Góra – znalazły się w gronie sześciu finalistów międzynarodowego konkursu Google „Twoje miasto w 3D”.

W gronie sześciu finalistów międzynarodowego konkursu Google „Twoje miasto w 3D”, znalazły się dwie polskie miejscowości: Toruń i Zielona Góra.

Pierwszy etap konkurs zakładał stworzenie trójwymiarowych modeli miejsc reprezentatywnych dla miasta. Uczestnicy korzystając z programów udostępnionych przez firmę, modelowali budynki i publikowali je na mapach Google Earth. Najlepsze projekty zostały zakwalifikowane do etapu finałowego, w którym poza Zieloną Górą i Toruniem, znalazły się takie miasta, jak Evansville i Lowell (Stany Zjednoczone), Getaria (Hiszpania), czy Leominster (Wielka Brytania). Zakończyło się już internetowe głosowanie, w którym każdy mógł wytypować swojego faworyta, a już 15 maja poznamy zwycięzcę plebiscytu.

Google przewidziało nagrodę finansową w wysokości 25 tys. dolarów, którą zgodnie z regulaminem otrzymają władze oświatowe zwycięskiego miasta. Dodatkowo projektant może liczyć na międzynarodową promocję projektu.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-05-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Międzychodzkidomy na sprzedaż powiat Sokólskidomy na sprzedaż gmina Łodygowicemieszkania na sprzedaż gmina Obornikimieszkania na sprzedaż w Błachtadomy na sprzedaż w Karolewiemieszkania na sprzedaż w Budwitach

Deweloperzy

);