Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasta opracowują własne Mieszkanie Plus

Magdalena Hojniak | 2019-11-06

Miasta opracowują własne Mieszkanie Plus
Ostrów Wielkopolski proponuje mieszkania z dojściem do własności

Ostrów Wielkopolski to kolejne miasto, które proponuje swoim mieszkańcom mieszkania z opcją dojścia do własności.

Jeszcze w 2019 r. mają rozpocząć się prace budowlane związane z inwestycją przy ul. Klasztornej w Ostrowie Wielkopolskim. Zaproponowany przez miasto Ostrowski Przyjazny Program dla Systematycznych mam na celu zapewnienie młodym ludziom optymalnych warunków do życia, dzięki czemu będą oni mogli pozostać w miejscowości i nie będą odczuwali potrzeby przeprowadzki do innego miasta czy za granicę. Prorodzinne działania podejmowane przez władze mają zapewnić ostrowskim rodzinom dogodną przestrzeń do zamieszkania. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w 2020 r.

W ramach Ostrowskiego Przyjaznego Programu dla Systematycznych wybudowane zostaną dodatkowe 2 budynki z 32 lokalami – dotychczas powstało już 7 bloków, mieszczących 133 mieszkania. Planowana zabudowa będzie podpiwniczona, gdzie znajdą się pomieszczenia piwniczne dla mieszkańców. Oprócz tego do mieszkań będą przydzielone balkony. Z kolei metraże mają występować w 3 wariantach: ok. 36, 47 i 56 mkw. Na terenie zabudowy przewidziano parking oraz plac zabaw dla dzieci.  

Przed wprowadzeniem się najemcy będą musieli doposażyć mieszkania m.in. w płytki czy armaturę sanitarną, co ma pozwolić mieszkańcom dopasować wnętrza do indywidualnych preferencji – z czasem mieszkania staną się ich własnością. 

Źródło: KRN.pl | 2019-11-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Tatrzańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Krakówlokale użytkowe na wynajem gmina Koszarawadomy na wynajem gmina Ostrorógmieszkania na wynajem w Dzierżysławicachmieszkania na sprzedaż w Lusławicachmieszkania na sprzedaż w Kobiernicach

Deweloperzy

);