Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasta opracowują własne Mieszkanie Plus

Magdalena Hojniak | 2019-11-06

Miasta opracowują własne Mieszkanie Plus
Ostrów Wielkopolski proponuje mieszkania z dojściem do własności

Ostrów Wielkopolski to kolejne miasto, które proponuje swoim mieszkańcom mieszkania z opcją dojścia do własności.

Jeszcze w 2019 r. mają rozpocząć się prace budowlane związane z inwestycją przy ul. Klasztornej w Ostrowie Wielkopolskim. Zaproponowany przez miasto Ostrowski Przyjazny Program dla Systematycznych mam na celu zapewnienie młodym ludziom optymalnych warunków do życia, dzięki czemu będą oni mogli pozostać w miejscowości i nie będą odczuwali potrzeby przeprowadzki do innego miasta czy za granicę. Prorodzinne działania podejmowane przez władze mają zapewnić ostrowskim rodzinom dogodną przestrzeń do zamieszkania. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w 2020 r.

W ramach Ostrowskiego Przyjaznego Programu dla Systematycznych wybudowane zostaną dodatkowe 2 budynki z 32 lokalami – dotychczas powstało już 7 bloków, mieszczących 133 mieszkania. Planowana zabudowa będzie podpiwniczona, gdzie znajdą się pomieszczenia piwniczne dla mieszkańców. Oprócz tego do mieszkań będą przydzielone balkony. Z kolei metraże mają występować w 3 wariantach: ok. 36, 47 i 56 mkw. Na terenie zabudowy przewidziano parking oraz plac zabaw dla dzieci.  

Przed wprowadzeniem się najemcy będą musieli doposażyć mieszkania m.in. w płytki czy armaturę sanitarną, co ma pozwolić mieszkańcom dopasować wnętrza do indywidualnych preferencji – z czasem mieszkania staną się ich własnością. 

Źródło: KRN.pl | 2019-11-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemgaraże na wynajemgaraże na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Bydgoskidomy na wynajem powiat Strzyżowskilokale użytkowe na wynajem gmina Barcindomy na sprzedaż gmina Inowrocławmieszkania na wynajem w Sątoczkumieszkania na sprzedaż w Moszycachdomy na wynajem w Grądzie

Deweloperzy

);