Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasta nad wodą

2011-06-27

Miasta nad wodą

Władze miast coraz częściej wykorzystują potencjał drzemiący w rzekach, dlatego na tę infrastrukturę przeznacza się miliony.

W Koninie powstają nadwarciańskie bulwary z przystanią. W Warszawie czeka się na pozwolenie na budowę nowoczesnej inwestycji, ciągnącej się na wysokości Zamku Królewskiego – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Wrocławskie osiedle „Marina między mostami” ma przystań, gdzie lokatorzy mogą cumować łódki. Z kolei z zespołu apartamentowców Angel Wings nad Oławą, prowadzą schody do nadbrzeża.

Władze miast coraz częściej wykorzystują potencjał drzemiący w rzekach, dlatego na tę infrastrukturę przeznacza się miliony. Również deweloperzy zdają sobie sprawę z atrakcyjności tych terenów.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-06-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Lipnowskimieszkania na sprzedaż powiat Sławieńskilokale użytkowe na wynajem gmina Dzierzgońdomy na sprzedaż gmina Skałamieszkania na wynajem w Czarmuniudomy na sprzedaż w Rydzewiemieszkania na sprzedaż w Moniatycze

Deweloperzy

);