Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasta chcą być naj

2012-01-17

Miasta chcą być naj

11 ośrodków w Polsce będzie walczyć o miano jednego z siedmiu najcudowniejszych miast świata.

11 polskich ośrodków w Polsce będzie walczyć o miano jednego z siedmiu najcudowniejszych miast świata. W konkursie wystartuje ich łącznie 1259.

Wszystkie miasta zgłosili do plebiscytu internauci. Polacy wytypowali: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawę, Wrocław i Zamość. Ośrodki te będą konkurować z Nowym Jorkiem, New Delhi, Madrytem czy Malagą.

Głosowanie potrwa do 6 grudnia 2013 r. W pierwszym etapie – do marca 2012 r. – z listy umieszczonej na stronie New7Wonders internauci mogą oddawać głosy na wszystkie miasta. W kolejnym etapie zaczną się kwalifikacje, które potrwają do listopada 2012 r. W finale znajdzie się 28 miast, z których siedem uzyska miano najcudowniejszych na świecie. Plebiscyt jest trzecią zorganizowaną przez szwajcarską fundację kampanią. W poprzedniej – siedem nowych cudów natury – Polskę reprezentowały Mazury.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Olkuskidomy na sprzedaż powiat M. Legnicadomy na wynajem gmina Długosiodłodomy na sprzedaż gmina Włodowicemieszkania na sprzedaż w Lipuskiej Huciemieszkania na sprzedaż w Orszewicachdomy na wynajem w Niedzieliska-Kolonii

Deweloperzy

);