Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Metrem do Huty na Bielanach

2008-10-07

Metrem do Huty na Bielanach

Warszawscy radni zapowiedzieli, że już 25 października będzie się można dostać do Huty Warszawa metrem.

 

Warszawscy radni zapowiedzieli, że już 25 października będzie się można dostać do Huty Warszawa metrem.
 
Warszawski dziennik „Polska” donosi, że na bielańskim odcinku metra zostaną otwarte trzy stacje: Stare Bielany, Warszyszew oraz Młociny. Wszystkie trzy zostaną oddane do użytku jednocześnie. Na Młocinach wciąż jeszcze pracują komisje odbiorcze straży pożarnej oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Dopiero kiedy skończą prace, spółka Metro może wystąpić o pozwolenie na użytkowanie nowych stacji.
 
Wypadek, który zdarzył się dwa tygodnie temu, gdy niewidomy student wpadł pod pociąg, zwrócił uwagę na bezpieczeństwo pasażerów – dodaje dziennik. Na nowych stacjach mają pojawić się ułatwienia dla słabo widzących pasażerów w postaci komunikatów głosowych informujących o tym, że pociąg wjeżdża na peron.
 

 

Źródło: Dziennik „Polska” 03.10.2008 | 2008-10-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Wschowskimieszkania na sprzedaż powiat Płockimieszkania na wynajem gmina Jaktorówdomy na sprzedaż gmina Sicienkomieszkania na sprzedaż w Marcinowiemieszkania na wynajem w Rzeczyca-Koloniidomy na wynajem w Wojszycach

Deweloperzy

);