Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Metamorfoza Muzeum Narodowego

2011-07-29

Metamorfoza Muzeum Narodowego

W poprzednim tygodniu Muzeum Narodowe zostało zamknięte dla zwiedzających ze względu na remont.

W poprzednim tygodniu Muzeum Narodowe zostało zamknięte dla zwiedzających ze względu na remont.  Na zbliżającą się 150. rocznicę otwarcia, która wypada w przyszłym roku, muzeum zostanie poddane remontowi. Planuje się rearanżację pięciu stałych galerii.

Ich nowy układ ma oddawać uniwersalny obraz sztuki i kultury na przestrzeni wieków. Odnowione zostaną także sale ekspozycyjne, sala kinowa oraz kawiarnia muzealna. W kolejnym etapie prac dojdzie do renowacji Dziedzińca Głównego oraz nieudostępnianego do tej pory Dziedzińca im. Stanisława Lorentza.

Muzeum ma zostać ponownie otwarte dla zwiedzających w maju 2012 r. Wówczas będzie świętowało swój jubileusz.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemgaraże na sprzedażdomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Włocławskidomy na sprzedaż powiat Kępińskilokale użytkowe na wynajem gmina Śliwicelokale użytkowe na wynajem gmina Sokolnikimieszkania na sprzedaż w Możdżanowiemieszkania na wynajem w Białej Górzemieszkania na wynajem w Zielenicy

Deweloperzy

);