Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Maxima Industrial Park już za rok

2008-07-09

Maxima Industrial Park już za rok

W czerwcu przyszłego roku przy trasie gdańskiej w okolicach Warszawy zostanie oddany do użytku wielofunkcyjny park przemysłowy spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W czerwcu przyszłego roku przy trasie gdańskiej w okolicach Warszawy zostanie oddany do użytku wielofunkcyjny park przemysłowy spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Portal Inwestycje.pl informuje o nowo powstającym kompleksie magazynowo-produkcyjnym przy drodze krajowej numer 7 przy wyjeździe ze stolicy w kierunku Pomorza. Będzie to zespół budynków o powierzchni 12 tys. m kw., mogących posłużyć za magazyny i hale o klasie A. Prócz tego inwestor przewiduje 800 m kw. powierzchni biurowej.

Już teraz trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami, którym Jartom może zaoferować biura z nowoczesnym systemem klimatyzacji dostosowane do indywidualnych potrzeb i hale do wysokiego składowania wyposażone w kilkanaście doków przeładunkowych – donosi portal. Nie dziwi zatem duże zainteresowanie projektem wśród firm i korporacji międzynarodowych. Olga Wałkiewicz, dyrektor agencji Jartom, wyliczając atuty, które przyciągają uwagę przedsiębiorstw, podkreśla możliwość wynajmowania powierzchni w małych modułach już od 2 tys. m kw. oraz specyfikację techniczną na najwyższym poziomie.

Choć w okolicach Warszawy nie brakuje powierzchni magazynowych, to jednak klientom, którzy oczekują wysokich standardów, trudno znaleźć takie miejsca, gdzie będzie można przechowywać towary chemiczne, niebezpieczne czy wymagające szczególnych warunków przechowywania – czytamy dalej.

Źródło: Inwestycje.pl 26.06.2008 | 2008-07-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Zabrzelokale użytkowe na wynajem powiat Przeworskimieszkania na wynajem gmina Mszanalokale użytkowe na wynajem gmina Korfantówdomy na sprzedaż w Łąckumieszkania na sprzedaż w Siemiechowiemieszkania na wynajem w Otylinie

Deweloperzy

);