Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Marynarska Point 1 sprzedana

2011-09-07

Marynarska Point 1 sprzedana

Sprzedawcy doradzała firma Colliers International. Wartości transakcji szacuje się na 38 mln euro.

Zamknięty fundusz nieruchomości Investec GLL Global Special Opportunities Real Estate Fund FCP ogłosił sprzedaż stołecznego biurowca Marynarska Business Point. Jako wyłączny agent nieruchomości, stronie sprzedającej doradzała agencja Colliers International. Wartość transakcji oszacowana została na ok. 38 mln euro. Nabywcą jest fundusz instytucjonalny SEB Europe REI.

Zlokalizowana w przemysłowej części Mokotowa, Marynarska Point 1 jest obiektem o łącznej powierzchni 13,2 tys. m kw. Budynek jest w 100 proc. wynajęty. W gronie najemców znajdują się międzynarodowe firmy z branży doradczej, ubezpieczeniowej, inżynierskiej oraz bankowej m.in. Generali, AC Nielsen, ILF Consulting Engineers oraz Bank BZ WBK.

We wrześniu 2009 r. Komisja Europejska przyznała Marynarskiej certyfikat „Green Building”. Było to drugie unijne świadectwo, jakie otrzymał biurowiec zrealizowany przez Skanska Porperty Poland.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Węgorzewskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Częstochowadomy na wynajem gmina Przeworskmieszkania na sprzedaż gmina Marcinowicemieszkania na sprzedaż w Męciniedomy na sprzedaż w Nieborzyniemieszkania na sprzedaż w Woli Cyrusowej

Deweloperzy

);