Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mały Rynek będzie centrum nauki

2010-07-01

Mały Rynek będzie centrum nauki

Zgodnie z decyzją minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbary Kudryckiej, w miejskich kamienicach przy Małym Rynku ma powstać Narodowe Centrum Nauki.

Zgodnie z decyzją minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbary Kudryckiej, w miejskich kamienicach przy Małym Rynku ma powstać Narodowe Centrum Nauki. Wybrane przez minister Kudrycką nieruchomości to zaproponowane przez prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego kamienice nr 5 i 6 w Małym Rynku.

Kamienica nr 5 jest budynkiem czterokondygnacyjnym, kamienica nr 6 ma zaś trzy kondygnacje. Nieruchomości te w tylnej części posiadają dwa piętrowe budynki oficynowe. W budynkach oraz związanych z nimi oficynach zlokalizowanych jest 13 lokali mieszkalnych i 11 o innym przeznaczeniu. Sumaryczna powierzchnia użytkowa wszystkich obiektów w tych nieruchomościach wynosi 2004,70 m kw. Narodowe Centrum Nauki będzie wspomagało badania młodych badaczy i finansowało najwartościowsze naukowe projekty. Warunki dotyczące przekazania nieruchomości na cele instytucji będą w najbliższym czasie przedmiotem uzgodnień pomiędzy władzami Krakowa a ministerstwem.

 

Źródło: KRN.pl | 2010-07-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Kutnowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Oławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Leoncindomy na sprzedaż gmina Nowe Brzeskodomy na wynajem w Małym Rudnikudomy na sprzedaż w Aleksiejówcemieszkania na wynajem w Rybakach

Deweloperzy

);