Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Małopolskie inwestycje: Polne Zacisze w Modlnicy

2006-12-07

Małopolskie inwestycje: Polne Zacisze w Modlnicy

Bardzo dobra koniunktura na rynku nieruchomości sprawia, że pojawia się coraz więcej nowych firm deweloperskich. Do takich należy powstała pół roku temu spółka Star Investment, która planuje zająć się aranżowaniem budów i sprzedażą mieszkań, domów i apartamentów w Krakowie i w okolicy.

Bardzo dobra koniunktura na rynku nieruchomości sprawia, że pojawia się coraz więcej nowych firm deweloperskich. Do takich należy powstała pół roku temu spółka Star Investment, która planuje zająć się aranżowaniem budów i sprzedażą mieszkań, domów i apartamentów w Krakowie i w okolicy.

Pierwszą inwestycją działającej od pół roku spółki Star Investment jest osiedle domów jednorodzinnych w Modlnicy. Nie jesteśmy nastawieni tylko na zysk, zależy nam przede wszystkim na klientach. Chcemy, by nasza pierwsza inwestycja stała się wizytówką naszej firmy, potwierdzeniem uczciwości i wiarygodności – powiedział podczas konferencji prasowej Grzegorz Serwatka, członek zarządu spółki. Potwierdzeniem dbałości o klienta jest zawieranie przez spółkę wyłącznie umów notarialnych (dotyczy to również umów przedwstępnych). Dodatkowo każdy klient ma możliwość negocjowania umowy.

Polne Zacisze to kameralne osiedle dwunastu domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt architektoniczny osiedla wykonała pracownia „Projektowanie Architektoniczne Artur Zaboklicki”, a wykonawcą jest firma Aedes. Głównym atutem tej inwestycji jest lokalizacja – trudno znaleźć równie spokojną i malowniczą okolicę w odległości zaledwie 4 km od Makro, z łatwym dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i do obwodnicy. Na obszarze hektara w czterech dużych domach i ośmiu mniejszych znajdą się mieszkania o powierzchni użytkowej odpowiednio 154 i 127 m kw. Duża odległość między domami (20 m) zapewni mieszkańcom poczucie prywatności. Budynki powstaną w technologii tradycyjnej. Każde mieszkanie będzie miało jednostanowiskowy garaż oraz miejsca parkingowe przy wewnętrznej drodze osiedla. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone we wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja).

W przyszłości zamierzamy nadal realizować projekty z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, nie ograniczając się tylko do terenu Małopopolski – zapowiada Grzegorz Serwatka. – Planujemy kolejne inwestycje w podkrakowskich gminach, które mają plany zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu uzyskanie pozwolenia na budowę nie zajmuje tyle czasu co w Krakowie. Myślimy również o wejściu na rynek w Zakopanem, Wrocławiu i Rzeszowie. Star Investment nie zamierza ograniczać się tylko do budownictwa mieszkaniowego, lecz przewiduje również inwestowanie w nieruchomości komercyjne.

(mak)

Zobacz więcej: Polne Zacisze

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 25/2006 | 2006-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdziałki na wynajemdziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat Sochaczewskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Siedleckidomy na sprzedaż gmina Tarczyndomy na sprzedaż gmina Jasłomieszkania na sprzedaż w Puchałach Nowychmieszkania na wynajem w Mystkowicachdomy na wynajem w Pogroszew-Kolonii

Deweloperzy

);