Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Małe lokale nadal są w cenie

2007-03-06

Małe lokale nadal są w cenie

Ceny mieszkań rosną, ale już znacznie wolniej niż kilka miesięcy temu. Nadal największym powodzeniem cieszą się mniejsze lokale w budynkach z cegły.

Ceny mieszkań rosną, ale już znacznie wolniej niż kilka miesięcy temu - donosi „Rzeczpospolita". Nadal największym powodzeniem cieszą się mniejsze lokale w budynkach z cegły. Zainteresowanie dużymi, zwłaszcza w blokach z wielkiej płyty, wyraźnie spada. Jak wynika z barometru „Rzeczpospolitej", w ciągu minionego roku mieszkania podrożały w największych miastach średnio o 38-39 proc. Prognozy na pierwszy kwartał przewidują wzrost cen w granicach 11 - 12 proc. Będzie on jednak dotyczył głównie mieszkań małych i w miarę nowych, na które jest wciąż największe zapotrzebowanie. Natomiast w najbliższych miesiącach 3 - 4 pokoje w wysokich budynkach z płyty zaczną powoli tanieć. Już teraz pośrednicy obserwują, że wystawiający mieszkania na sprzedaż zaczynają bardziej dostosowywać ceny do realiów rynkowych. Jednak podaż mieszkań, zwłaszcza małych, jest niewielka, w rezultacie spada liczba zawieranych transakcji.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 5.03.2007 | 2007-03-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe do kupieniadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzyrzeckimieszkania na sprzedaż powiat M. Sopotlokale użytkowe na sprzedaż gmina Biała Rawskamieszkania na sprzedaż gmina Kowaldomy na wynajem w Srockudomy na wynajem w Świdwiniedomy na wynajem w Niewodowie

Deweloperzy

);