Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Małe i praktyczne

2011-02-07

Małe i praktyczne

Małe mieszkania wracają do łask kupujących i cieszą się coraz większym powodzeniem.

Małe mieszkania wracają do łask kupujących i cieszą się coraz większym powodzeniem. Popularne stały się lokale o powierzchni 22-30 m kw. Jak podaje „Rzeczpospolita”, niewielkie mieszkania sprzedają się szybko, często jeszcze na etapie budowy.

Niewielkie lokale są poszukiwane przede wszystkim ze względu na ich niską cenę. Obecny poziom cen umożliwia zakup mieszkania klientom, którzy nie posiadają wysokiej zdolności kredytowej. Taka sytuacja efektywnie zwiększa grono potencjalnych kupujących.
 
Eksperci podkreślają, że w ofercie deweloperskie będą dominować lokale małe lub średnie, ponieważ w ich przypadku oprócz ceny decydująca jest  też funkcjonalność. Młodzi ludzie, biorąc pod uwagę perspektywę kilkunastu lat spłacania kredytu i mając na względzie powiększenie rodziny, decydują się najczęściej na mieszkanie o powierzchni ok. 45 m kw.

 

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2011-02-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice na zamianęlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Polkowickimieszkania na wynajem powiat Puckilokale użytkowe na wynajem gmina Lubaczówdomy na sprzedaż gmina Grunwaldmieszkania na sprzedaż w Witkowiedomy na wynajem w Zdrodach Nowychmieszkania na wynajem w Kazimierek

Deweloperzy

);