Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Malbork: Capitol do wyburzenia

2008-03-26

Malbork: Capitol do wyburzenia

Część budynku dawnego kina Capitol, której właścicielem jest firma Polo Market, ma zostać zburzona w ciągu trzech miesięcy.

Część budynku dawnego kina Capitol, której właścicielem jest firma Polo Market, ma zostać zburzona w ciągu trzech miesięcy. Sklep Pepco, mający innego właściciela, pozostanie – informuje „Dziennik Bałtycki”.

W miejscu Capitolu powstanie nowy obiekt, którego dolne pomieszczenia będą pełniły funkcje handlowe. Na górnych kondygnacjach natomiast znajdzie się ok. 15 mieszkań. Jak podaje gazeta, zburzenie zaniedbanego budynku dawnego kina pozwoli na dalszą modernizację centrum miasta, m.in. na budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Piłsudskiego, Mickiewicza i Piastowskiej, a także deptaka przy ul. Kościuszki.

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 18.03.2008 | 2008-03-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat Janowskilokale użytkowe na wynajem powiat Leżajskimieszkania na wynajem gmina Międzyrzec Podlaskilokale użytkowe na wynajem gmina Bobrowomieszkania na wynajem w Jurkowiemieszkania na wynajem w Zadębumieszkania na wynajem w Szczuplinkach

Deweloperzy

);