Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Losy Wagi Miejskiej

2008-02-12

Losy Wagi Miejskiej

Losy poznańskiej Wagi Miejskiej rozstrzygną się podczas najbliższej sesji Rady Miasta. Dotychczasowy najemca, Music Collection Agency, chce przedłużyć dzierżawę Wagi na 10 lat.

Dotychczasowy najemca, Music Collection Agency, chce przedłużyć dzierżawę Wagi na 10 lat oraz zainwestować w budynek (klimatyzacja, remont podłogi, jak również dotacje na imprezy kulturalne, w tym z Unii Europejskiej). Jednak bez praw lokalowych nie jest to możliwe – informuje portal epoznan.pl.

Decyzję o dzierżawie musi podjąć Rada Miasta. Przyznanie praw lokalowych oznacza, że miasto nie rozpisze przetargu. Jak czytamy dalej, część radnych opowiada się za nowym przetargiem, w którym firmy mogłyby ze sobą konkurować również o wysokość czynszu, a ta obecnie budzi wątpliwości (Music Collection Agency za m kw. płaci 16 zł, podczas gdy rynkowa wartość wynajmu lokali na Starym Rynku waha się od 30 do 55 zł). Inni radni uważają, że Music Collection Agency dobrze sprawdza się w roli administratora i animatora kultury, natomiast wysokość czynszu można zmienić wraz z podpisaniem nowej umowy.

Miasto pozytywnie zaopiniowało uchwałę – podaje portal. Dzięki temu nadal będzie miało możliwość korzystania z sali ślubów w piątki i soboty. Jednocześnie realizowany będzie bogaty program artystyczny, organizowany przez najemcę, Music Collection Agency.

Źródło: epoznan.pl 08.02.2008 | 2008-02-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy na zamianędomy na wynajem powiat Radomszczańskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Kielcemieszkania na wynajem gmina Obrowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Bobrownikidomy na wynajem w Podkonicach Małychdomy na sprzedaż w Parowej Falęckiejdomy na sprzedaż w Desnie

Deweloperzy

);