Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Lofty w halach bydgoskiego Faworu

2006-10-09

Lofty w halach bydgoskiego Faworu

Duńczycy przerobią biurowiec i hale fabryki na Bocianowie w supernowoczesny kompleks mieszkaniowy. Powstaną w nim pierwsze w Bydgoszczy lofty, tj. przestronne mieszkania o industrialnym wystroju.

Duńczycy przerobią biurowiec i hale fabryki na Bocianowie w supernowoczesny kompleks mieszkaniowy. Powstaną w nim pierwsze w Bydgoszczy lofty, tj. przestronne mieszkania o industrialnym wystroju – donosi na swych łamach „Gazeta Wyborcza”.

Utworzona przez Duńczyków spółka deweloperska Famor AsP kupiła już biurowiec przy ul. Kaszubskiej, teraz prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia od Famoru dwóch sąsiadujących z nim hal produkcyjnych. Jak czytamy, kompleks ma składać się z dwóch części. Wieżowiec Famoru - jeden z najwyższych budynków w Bydgoszczy - zostanie przebudowany w apartamentowiec. Główną atrakcją zlokalizowanych w nim mieszkań oprócz luksusowego wykończenia będzie panoramiczny widok na całe miasto. W dwóch halach produkcyjnych mają powstać pierwsze w Bydgoszczy lofty.

W USA i w Europie Zachodniej tego typu przestronne mieszkania aranżowane w starych fabrykach, z widocznymi instalacjami i surowymi, ceglanymi ścianami, modne są od dwóch dekad. Teraz przebojem wchodzą na polski rynek mieszkaniowy. Klientów powinna przekonać cena, bo za równowartość 30-metrowej kawalerki można kupić dwu-, a nawet trzykrotnie większy loft. Powinien też zadziałać urok nowości. Tak było, gdy na rynku zaczęły się pojawiać mieszkania dwupoziomowe.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 06.10.2006 | 2006-10-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Włoszczowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kłodzkidomy na wynajem gmina Ciechanówmieszkania na wynajem gmina Garwolinmieszkania na sprzedaż w Pupkowiznamieszkania na sprzedaż w Wyrówniedomy na sprzedaż w Tuczno Pierwsze

Deweloperzy

);