Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Lofty w halach bydgoskiego Faworu

2006-10-09

Lofty w halach bydgoskiego Faworu

Duńczycy przerobią biurowiec i hale fabryki na Bocianowie w supernowoczesny kompleks mieszkaniowy. Powstaną w nim pierwsze w Bydgoszczy lofty, tj. przestronne mieszkania o industrialnym wystroju.

Duńczycy przerobią biurowiec i hale fabryki na Bocianowie w supernowoczesny kompleks mieszkaniowy. Powstaną w nim pierwsze w Bydgoszczy lofty, tj. przestronne mieszkania o industrialnym wystroju – donosi na swych łamach „Gazeta Wyborcza”.

Utworzona przez Duńczyków spółka deweloperska Famor AsP kupiła już biurowiec przy ul. Kaszubskiej, teraz prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia od Famoru dwóch sąsiadujących z nim hal produkcyjnych. Jak czytamy, kompleks ma składać się z dwóch części. Wieżowiec Famoru - jeden z najwyższych budynków w Bydgoszczy - zostanie przebudowany w apartamentowiec. Główną atrakcją zlokalizowanych w nim mieszkań oprócz luksusowego wykończenia będzie panoramiczny widok na całe miasto. W dwóch halach produkcyjnych mają powstać pierwsze w Bydgoszczy lofty.

W USA i w Europie Zachodniej tego typu przestronne mieszkania aranżowane w starych fabrykach, z widocznymi instalacjami i surowymi, ceglanymi ścianami, modne są od dwóch dekad. Teraz przebojem wchodzą na polski rynek mieszkaniowy. Klientów powinna przekonać cena, bo za równowartość 30-metrowej kawalerki można kupić dwu-, a nawet trzykrotnie większy loft. Powinien też zadziałać urok nowości. Tak było, gdy na rynku zaczęły się pojawiać mieszkania dwupoziomowe.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 06.10.2006 | 2006-10-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości do kupieniahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Raciborskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Chełmińskidomy na sprzedaż gmina Nowa Rudadomy na sprzedaż gmina Brzeźniomieszkania na sprzedaż w Rudnikudomy na sprzedaż w Łasiewitachmieszkania na wynajem w Chrzczonkach

Deweloperzy

);