Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łódzka Manufaktura najlepsza?

2007-02-21

Łódzka Manufaktura najlepsza?

Jury targów MIPIM - odbywających się w Cannes w dniach 13-16 marca br. - nominowało łódzką Manufakturę do nagrody w kategorii Centrum Handlowe.

Jury targów MIPIM - odbywających się w Cannes w dniach 13-16 marca br. - nominowało łódzką Manufakturę do nagrody w kategorii Centrum Handlowe – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Jak czytamy, MIPIM to najważniejsze międzynarodowe targi nieruchomości skupiające architektów, inwestorów, największych deweloperów, przedstawicieli władz miejskich, agencje obrotu nieruchomościami i osoby związane z branżą nieruchomości z całego świata. (...). Międzynarodowe jury składające się z wysokiej klasy specjalistów rynku nieruchomości wybrało 15 projektów i nominowało je po trzy w każdej kategorii: centrum biznesowe, centrum handlowe, budownictwo mieszkalne, hotele i centra turystyczne oraz modernizacja biurowców. Manufaktura została nominowana w kategorii centrum handlowe razem Europa Passage i Konigsbau Passagen z Niemiec.

Zobacz nominowanych do nagrody MIPIM: www. gazeta.pl

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 21.02.2007 | 2007-02-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianędomy na wynajem powiat M. Wrocławdomy na sprzedaż powiat M. Ruda Śląskadomy na wynajem gmina Chmielniklokale użytkowe na wynajem gmina Łopusznomieszkania na wynajem w Klebarku Małymdomy na sprzedaż w Żabno-Koloniidomy na sprzedaż w Sadach

Deweloperzy

);