Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łódź: Business House, czyli dom dla firm

2007-10-15

Łódź: Business House, czyli dom dla firm

Nie brakuje chętnych na przeprowadzkę do pierwszego w Łodzi biurowca najwyższej klasy.

Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, nie brakuje chętnych na przeprowadzkę do pierwszego w Łodzi biurowca najwyższej klasy.

Polskie firmy zrozumiały, że wygląd siedziby jest bardzo ważny. Dlatego przy ul. Żeligowskiego 8/10 powstał nowoczesny kompleks dla firm Business House. Składa się z trzech budynków, najwyższy ma osiem pięter. Nie był budowany od podstaw: to zrewitalizowana fabryka, w której kiedyś mieściły się zakłady produkujące urządzenia prasowalnicze – czytamy dalej. Dziś jest to połyskujący w słońcu nowoczesny biurowiec z aluminiowo-szklaną elewacją. Gmach ma prawie hektar powierzchni biurowej, a właściciele szacują, że może w nim powstać ok. 600 stanowisk pracy – podkreśla dziennik. Część budynku została już wynajęta.

W ciągu dwóch lat w Łodzi powstanie osiem nowoczesnych kompleksów biurowych. Cztery z nich będą zrewitalizowanymi fabrykami, pozostałe natomiast – zupełnie nowymi budynkami.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Łódź 11.10.2007 | 2007-10-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Skierniewickidomy na wynajem powiat M. Ostrołękadomy na wynajem gmina Zielona Góralokale użytkowe na wynajem gmina Zagrodnodomy na wynajem w Cierniachdomy na sprzedaż w Ględachdomy na sprzedaż w Pietrzejowicach

Deweloperzy

);