Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Lepsze połączenie z S3

2011-08-04

Lepsze połączenie z S3

Zielona Góra uzyska lepsze połączenie z drogą ekspresową S3. Stanie się to dzięki nowo powstałemu odcinkowi, który będzie przebiegał miasto.

Zielona Góra uzyska lepsze połączenie z drogą ekspresową S3. Stanie się to dzięki nowo powstałemu odcinkowi, który będzie przebiegał przez to miasto. Obecnie trwają pracę, związane z budową ronda prowadzącego przez największe zielonogórskie osiedle – Pomorskie.

Wybudowana część ronda jest już udostępniona do użytku. W przyszłości droga ułatwi podróżowanie, skracając czas jazdy oraz będzie stanowić dodatkową wschodnią obwodnicą dla miasta – zapewnia wiceprezydent miasta Krzysztof Kaliszczuk.

Generalnym wykonawcą prac przy rondzie jest gorzowska firma Eurovia. Wybudowano już połowę ronda, a ukończenie całości prac planowane jest na wrzesień br. Środki na budowę ronda oraz dojazd do drogi ekspresowej pochodzą z budżetu miasta. Koszt inwestycji to 2,4 mln zł. Przebudową dalszej trasy drogi S3 zajmie się Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Droga ekspresowa S3 to droga łącząca Świnoujście z Lubawką, jej długość wynosi ok. 470 km. Trasa przebiegać będzie od Świnoujścia i Szczecina na północy, wzdłuż zachodniej granicy, m.in. przez Gorzów Wielkopolski i Zieloną Górę, aż do granicy czeskiej na południu Polski.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Rypińskidomy na sprzedaż powiat Dąbrowskilokale użytkowe na wynajem gmina Chojnicedomy na wynajem gmina Sulęcinmieszkania na wynajem w Zasole Bielańskiemieszkania na wynajem w Górnikachdomy na wynajem w Kominkach

Deweloperzy

);