Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Legnica wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci

2010-06-22

Legnica wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci

W przyszłym tygodniu zostanie oddany do użytku plac zabaw dla dzieci przy ul. Chrobrego w Legnicy.

W przyszłym tygodniu zostanie oddany do użytku plac zabaw dla dzieci przy ul. Chrobrego w Legnicy. Koszt jego budowy wyniósł 270 tys. zł. To nie jedyna taka inwestycja, miasto chce bowiem utworzyć aż 14 podobnych obiektów – czytamy w „Gazecie Wrocławskiej”.
 
Łączny koszt projektu ma wynieść 3 mln zł. To sporo, ale władze miasta podjęły współpracę z działającymi w Legnicy firmami prywatnymi, które częściowo przejmą na siebie ciężar sfinansowania prac. Potrzebne środki dołoży także budżet Legnicy.
 
Nowe place zabaw będą ogrodzone i oświetlone. Celem władz miasta jest stworzenie miejsc dla dzieci, gdzie będą one mogły bezpiecznie i aktywnie spędzić czas w gronie rówieśników – podaje „Gazeta Wrocławska”.
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 18.06.2010 | 2010-06-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażgaraże do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Opatowskidomy na sprzedaż powiat Brzeskimieszkania na sprzedaż gmina Dębowa Kłodamieszkania na wynajem gmina Komańczamieszkania na sprzedaż w Będkowiemieszkania na wynajem w Konradowiedomy na wynajem w Jarnutach

Deweloperzy

);