Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Legionowo – będzie nowy dworzec

2009-02-23

Legionowo – będzie nowy dworzec

Władze Legionowa chcą wydzierżawić teren pod stacją od PKP i wybudować tam nowy dworzec. Wszystko po to, aby poprawić komfort pasażerów.

Władze Legionowa chcą wydzierżawić teren pod stacją od PKP i wybudować tam nowy dworzec – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Wszystko po to, aby poprawić komfort pasażerów.

Jak czytamy dalej, jeszcze w tym roku powstanie plan zagospodarowania terenu. Na wydzierżawionej działce ma pojawić się budynek, w którym mieścić się będą kasy, poczekalnia oraz miejsca na lokale usługowe. Dodatkowo, nieopodal dworca, mają się znaleźć: postój taksówek, nowa pętla autobusowa oraz parking „parkuj i jedź”. Nowy dworzec ma powstać do końca 2010 r. Inwestycja zostanie sfinansowana z pieniędzy miasta – informuje „Gazeta Wyborcza”.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Stołeczna 18.02.2009 | 2009-02-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy na zamianęhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat Inowrocławskimieszkania na sprzedaż powiat Słupskidomy na wynajem gmina Kostrzyn nad Odrąlokale użytkowe na wynajem gmina Maków Podhalańskimieszkania na sprzedaż w Cisziedomy na sprzedaż w Glinicach Wielkichmieszkania na sprzedaż w Chlewskiej Woli

Deweloperzy

);