Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łąki Tynieckie pod ochroną

2008-09-08

Łąki Tynieckie pod ochroną

Mieszkańcy Dębnik protestują przeciwko wyznaczeniu na terenie ich dzielnicy obszaru objętego ochroną Natura 2000. Stworzenie ochronnego rejonu uniemożliwiać będzie bowiem jakąkolwiek zabudowę ich działek.

 

Mieszkańcy Dębnik protestują przeciwko wyznaczeniu na terenie ich dzielnicy obszaru objętego ochroną Natura 2000. Stworzenie ochronnego rejonu uniemożliwiać będzie bowiem jakąkolwiek zabudowę ich działek– podaje „Gazeta Krakowska”.
 

Przedmiotem ochrony programu Natura 2000 miałyby być występujące na tym obszarze 4 gatunki motyli, tyle samo gatunków nietoperzy, a także 2 gatunki roślin oraz jeden gatunek płaza. Sprzeciw mieszkańców Dębnik wywołany jest tym, że 80 proc. ochroną obszaru stanowiłyby grunty prywatne – czytamy. Konsultacje społeczne w tej sprawie odbyły się w krakowskim magistracie, gdzie zaniepokojeni mieszkańcy mogli wyrazić swoje opinie na temat projektu. Teren zaproponowany do ochrony ma według wstępnych ustaleń powierzchnię 864 ha, a jego 80 proc. stanowią grunty prywatne.

 

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 5.09.2008 | 2008-09-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na zamianęmieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Mieleckilokale użytkowe na wynajem powiat Piskidomy na wynajem gmina Dobiegniewmieszkania na wynajem gmina Łukówdomy na wynajem w Wiśniewiedomy na sprzedaż w Stogniewdomy na sprzedaż w Sadkowie

Deweloperzy

);