Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kyäni w Duna Bellview

2011-06-22

Kyäni w Duna Bellview

Nowy najemca podnosi stopę najmu do blisko 42 proc.

Duna Bellview Office Building ma drugiego najemcę. Jako wyłączny agent biurowiec reprezentuje firma Colliers International Hungary.

Umowa najmu została podpisana z firmą Kyäni Hungary Ltd. - jednym z najbardziej znanych dostawców suplementów żywnościowych. Nowy najemca zajmie powierzchnię 600 m kw. na 6 i 7 piętrze biurowca.

Na początku roku pierwszym najemcą powierzchni w obiekcie położonym na wybrzeżu Dunajca stała firma konstrukcyjna Buildersite.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Zielonogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Świdwińskimieszkania na sprzedaż gmina Kamieniecdomy na sprzedaż gmina Siewierzdomy na sprzedaż w Zawadziedomy na wynajem w Babicachmieszkania na wynajem w Kurza Góra

Deweloperzy

);