Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kwadrat w Warsie

2011-03-08

Kwadrat w Warsie

W budynku dawnego kina Wars będzie miał swoją siedzibę Teatr Kwadrat.

W budynku dawnego kina Wars będzie miał swoją siedzibę Teatr Kwadrat.

Spółka Serenus i władze miasta podpisały wstępne uzgodnienie – czytamy w „Życiu Warszawy”. W zamian za budynek po kinie, spółka otrzyma grunt przy ul. Długiej i Bohaterów Getta, do którego dopłaci ok. 20 mln zł.

Po prawie trzech latach negocjacji, co do zagospodarowania tego terenu, wstępnie podjęto decyzję, że oprócz Teatru Kwadtat, powstanie w tym miejscu apartamentowiec z elewacją przypominającą Pasaż Simonsa z 1900 r., dodatkowo spółka zamierza upamiętnić walki powstańcze, które w tych okolicach się toczyły.
 

Źródło: „Życiu Warszawy” 07.03.2011 | 2011-03-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe do kupieniakamienice do kupieniadomy na sprzedaż powiat Leszczyńskimieszkania na sprzedaż powiat Kozienickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Piława Górnadomy na wynajem gmina Nowogródek Pomorskidomy na sprzedaż w Zameczkumieszkania na sprzedaż w Osowie Leśnymdomy na sprzedaż w Wałdowie

Deweloperzy

);