Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kupujący wolą małe budynki

2007-04-24

Kupujący wolą małe budynki

W ostatnich miesiącach wciąż rosną ceny domów. Kupujący preferują budynki o powierzchni użytkowej 100 – 120 m kw., do wykończenia, na działkach 500 – 600 m kw.

W ostatnich miesiącach coraz szybciej rosną ceny domów. Podobnie było przed rokiem z mieszkaniami. Jak wynika z barometru „Rzeczpospolitej", od kwietnia 2006 roku domy podrożały średnio o 11 proc. Prognozy na następny rok wskazują na 12-proc. wzrost cen. Domy drożeją z kilku powodów. Przede wszystkim to efekt tego, co się dzieje na całym rynku nieruchomości. Wcześniej zdrożały już mieszkania i tereny pod zabudowę. Na to wszystko nałożył się wzrost cen robocizny i materiałów budowlanych. Na razie podaż domów nowych i z drugiej ręki jest stosunkowo mała, co sprzyja wzrostowi cen, powoli jednak zaczyna rosnąć oferta deweloperska. Preferowane są domy o powierzchni użytkowej 100 – 120 m kw, do wykończenia, na działkach 500 – 600 m kw.

Źródło: „Rzeczpospolita", 23.04.2007 | 2007-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniagaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Świdnickimieszkania na sprzedaż powiat Wągrowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Łomazydomy na wynajem gmina Marklowicedomy na sprzedaż w Kocierz Rychwałdzkimieszkania na sprzedaż w Juchowiemieszkania na sprzedaż w Koszelówce

Deweloperzy

);