Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kupno nieruchomości w czasach kryzysu – rozmowa z radcą prawnym

Anna Kozioł | 2020-05-20

Kupno nieruchomości w czasach kryzysu – rozmowa z radcą prawnym

Kolejne spotkanie w ramach rozmów na żywo #LIVEKRN o tym, jak pandemia wpłynęła na proces zakupu nieruchomości, odbędzie sie w najbliższy czwartek 21 maja o godzinie 12.30.

To już czwarte spotkanie ze specjalistami związanymi z rynkiem nieruchomości w ramach cyklu Jak kupić mieszkanie w czasach kryzysu". Tym razem gościem Kingi Tymoszuk będzie prowadzący własną Kancelarię Radcowska radca prawny Michał Podolec.

Spotkanie, jak zwykle będzie transmitowane live na facebookowych kanałach Kinga Tymoszuk Nieruchomości oraz KRN.pl – Krajowy Rynek Nieruchomości.

Jeśli jesteście ciekawi jak zmiany związane z koronawirusem, wpłynęły na kwestie prawne dotyczące zakupu i sprzedaży mieszkania, już dziś zapiszcie się na kolejne wydarzenie na naszym Facebooku i zarezerwujcie wolny czas w najbliższy czwartek, by posłuchać, co na ten temat mają do powiedzenia specjaliści.

Przypominamy o możliwości zadawania pytań pod postem na naszym kanale FB. 

Źródło: KRN.pl | 2020-05-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemgaraże na sprzedażinne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat Wąbrzeskidomy na sprzedaż powiat Zgierskimieszkania na sprzedaż gmina Wiśniowadomy na sprzedaż gmina Giżyckomieszkania na wynajem w Nadstawkachdomy na wynajem w Brzózkachdomy na sprzedaż w Siedlikowie

Deweloperzy

);