Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kupno nieruchomości w czasach kryzysu – rozmowa z inspektorem budowlanym

Anna Kozioł | 2020-05-25

Kupno nieruchomości w czasach kryzysu – rozmowa z inspektorem budowlanym

Następna rozmowa z ekspertem w ramach spotkań #LIVEKRN o wpływie pandemii na rynek nieruchomości odbędzie się w środę 27 maja o godzinie 15.30.

Piąty odcinek serii spotkań ze specjalistami związanymi z rynkiem nieruchomości w ramach cyklu „Jak kupić mieszkanie w czasach kryzysu" tym razem wyjatkowo odbedzie się w środę (27 maja 2020 r.) o godz. 15.30. Gościem Kingi Tymoszuk będzie Karolina Malicka – Inspektor budowlany z uprawnieniami. Działa w branży od 10 lat. Jest znana pod marką W szpilkach na budowie.

Spotkanie będzie transmitowane live na facebookowych kanałach KRN.pl – Krajowy Rynek Nieruchomości oraz Kinga Tymoszuk Nieruchomości.

Jeśli jesteście ciekawi jak zmiany związane z koronawirusem, wpłynęły na kwestie dotyczące zakupu i sprzedaży mieszkania, już dziś zapiszcie się na kolejne wydarzenie na naszym Facebooku i dowiedzcie się, co na ten temat mają do powiedzenia specjaliści.

 

Źródło: KRN.pl | 2020-05-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Łomżyńskimieszkania na wynajem powiat Kolskimieszkania na sprzedaż gmina Łaskarzewmieszkania na wynajem gmina Komarówka Podlaskadomy na wynajem w Prądkachmieszkania na wynajem w Kołomiidomy na wynajem w Laskowej

Deweloperzy

);