Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kto zbuduje Juniora?

2012-03-27

Kto zbuduje Juniora?

26 marca otwarto koperty w przetargu na budowę 16 boiska ze sztuczną nawierzchnią.

26 marca zostały wstępnie przeanalizowane oferty zgłoszone w przetargu na budowę 16 boiska ze sztuczną nawierzchnią. Powstanie ono w ramach programu „Junior Gdańsk 2012” i będzie zlokalizowane przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gdańsku. Sponsorem budowy jest Fundacja Gdańska.

W przetargu złożono 6 ofert. Najtańsza opiewa na kwotę 269,37 tys. zł, najdroższa – na ok. 130 tys. zł więcej. Komisja przetargowa przeanalizuje złożone dokumenty i spośród zgłoszonych propozycji wybierze najlepszą.

Program „Junior Gdańsk 2012” został zainicjowany w maju 2007 r. i zakładał budowę 16 boisk przyszkolnych. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest prezydent Gdańska, który do współpracy zaprosił pomorskich przedsiębiorców. Wszystkie inwestycje finansowane są ze środków prywatnych i miejskich.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-03-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajemdomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Kościańskidomy na sprzedaż powiat Grodziskidomy na wynajem gmina Brzosteklokale użytkowe na sprzedaż gmina Bielanydomy na wynajem w Stokach Dużychmieszkania na sprzedaż w Jarocicachdomy na sprzedaż w Gąskach

Deweloperzy

);