Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kto kupi Rabkę?

2012-03-29

Kto kupi Rabkę?

Ministerstwo Skarbu Państwa poinformowało, że do udziału w negocjacjach dotyczących sprzedaży ponad 90 proc. akcji spółki Uzdrowisko Rabka, zgłosiły się trzy podmioty.

Ministerstwo Skarbu Państwa poinformowało, że do udziału w negocjacjach dotyczących sprzedaży ponad 90 proc. akcji spółki Uzdrowisko Rabka , zgłosiły się trzy podmioty tj.: Europejskie Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne „Lotos”, PTS Rabka i Jan Andrzej Wieczorkowski.

Spółka Uzdrowisko Rabka jest własnością Skarbu Państwa. Dysponuje obecnie bazą o łącznej liczbie 700 łóżek (w szpitalach i sanatoriach uzdrowiskowych), a podstawowym przedmiotem jej działalności jest lecznictwo uzdrowiskowe (przede wszystkim leczenie schorzeń układu oddechowego, przemiany materii, narządu ruchu oraz schorzeń kardiologicznych). Uzdrowisko ma kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta dotycząca sprzedaży udziałów uzdrowiska jest drugą z kolei próbą prywatyzacji ośrodka. Pierwsze postępowanie ogłoszone w 2011 r., zakończyło się zamknięciem bez rozstrzygnięcia.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Płockimieszkania na sprzedaż powiat Ryckimieszkania na sprzedaż gmina Wyrykimieszkania na wynajem gmina M. Zabrzemieszkania na sprzedaż w Stasiówcemieszkania na sprzedaż w Dębskudomy na wynajem w Białośliwie

Deweloperzy

);