Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Księgi wieczyste w formie elektronicznej

2006-03-07

Księgi wieczyste w formie elektronicznej

Elektroniczna forma ksiąg wieczystych miała ułatwić dostęp do zawartych w nich informacji. Tymczasem w Warszawie jest przeciwnie: system nie działa sprawnie.

Elektroniczna forma ksiąg wieczystych miała ułatwić dostęp do zawartych w nich informacji. Tymczasem w Warszawie jest przeciwnie: system nie działa sprawnie, utrudniając dostęp do danych o nieruchomościach - czytamy w „Rzeczpospolitej". Przeglądarka wielokrotnie i na długo się zawiesza i to mimo uruchomienia nowego serwera i innych zabiegów.

Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało ograniczenie objętości ksiąg wieczystych oraz zmiany sposobu dostępu do tych największych, które niekiedy mają ponad tysiąc stron. Już został zmodyfikowany sposób prezentacji informacji o wnioskach i podstawach wpisów. Obecnie w Ministerstwie Sprawiedliwości trwają testy zmodyfikowanej wersji oprogramowania, którą planuje się udostępnić ekspozyturom Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych na przełomie marca i kwietnia 2006 r.

Źródło: „Rzeczpospolita" 06.03.2006 | 2006-03-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Garwolińskimieszkania na wynajem powiat Białogardzkidomy na wynajem gmina Kołbaskowomieszkania na sprzedaż gmina Pokójmieszkania na sprzedaż w Korczakachdomy na wynajem w Świnkachmieszkania na sprzedaż w Czyżewie

Deweloperzy

);