Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kryształ na Rynku w połowie sierpnia

2010-02-02

Kryształ na Rynku w połowie sierpnia

Około 15 lutego ma zostać ogłoszony przetarg na zbudowanie nowej fontanny na Rynku.

Z informacji Dziennika Polskiego” wynika, że około 15 lutego ma zostać ogłoszony przetarg na zbudowanie nowej fontanny na Rynku.

Fontanna miałaby powstać na miejscu starej autorstwa prof. Wiktora Zina. Jak czytamy, w konkursie przed rokiem zwyciężył pomysł fontanny, której główny szklany element ma kształt kryształu otoczonego wodą na szklanej tafli. Całość ma zajmować kwadrat 13 na 13 m, a kryształ będzie wyrastał ponad płytę Rynku na wysokość ok. 1,5 m.
 
Fontanna miałaby być gotowa w połowie sierpnia. Jej koszt, według wstępnego kosztorysu, to 2,7 mln złotych – podaje dziennik.
 
 

 

Źródło: „Dziennik Polski” 30.01.2010 | 2010-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Zamośćmieszkania na sprzedaż powiat Krotoszyńskidomy na sprzedaż gmina Niegosławicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubraniecmieszkania na sprzedaż w Wilczkowicach Górnychmieszkania na sprzedaż w Gustawowiedomy na sprzedaż w Skórznicach

Deweloperzy

);