Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

KRN Dzieciom

2009-06-01

KRN Dzieciom

Firma KRN media po raz kolejny była współorganizatorem największej w Krakowie plenerowej imprezy z okazji Światowego Dnia Dziecka. Wzorem lat ubiegłych i w tym roku miejscem zabawy był park Jordana.

Krakowski Dzień Dziecka

Firma KRN media po raz kolejny była współorganizatorem największej w Krakowie plenerowej imprezy z okazji Światowego Dnia Dziecka. Wzorem lat ubiegłych i w tym roku miejscem zabawy był park Jordana.

Chociaż pogoda płatała figle i nie obyło się bez kilku kropel letniego deszczu, odwiedzających rodzin z dziećmi było dużo. W trakcie imprezy do rąk dzieciaków trafiło kilka tysięcy piłek plażowych i kolorowych balonów, a także wiele kilogramów słodyczy

 

 

 

Jak co roku, program artystyczny był niezwykle bogaty. Bawiły się nie tylko dzieciaki, ale i rodzice – były występy zespołów muzycznych i tancerzy, zawody sportowe i zręcznościowe oraz pokazy ratownictwa medycznego. Można było wysłuchać zarówno niecodziennych aranżacji współczesnych przebojów granych przez orkiestrę dętą, jak i piosenek wykonywanych z wielkim przejęciem przez młodych artystów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wszystkie konkursy, w których nie zabrakło nagród ufundowanych przez KRN media.

Jako współorganizator Dnia Dziecka gorąco dziękujemy wszystkim odwiedzającym za dobrą zabawę, a naszym Partnerom – za pomoc organizacyjną i wspólną pracę. 


Partnerami KRN media były firmy: 

ATTIC – centrum budowlane; obecna na krakowskim rynku od 1991 r. firma ATTIC jest liderem w sprzedaży szerokiego asortymentu budowlanego: materiałów ściennych, materiałów izolacyjnych, pokryć dachowych, stolarki otworowej, systemów suchej zabudowy, chemii budowlanej i wielu innych; firma ATTIC zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta, fachowe doradztwo, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz pomoc w realizacji każdej inwestycji budowlanej.KONTRAKT Development sp. z o.o. – powstała jako konsekwentny, kolejny etap działań rodzinnej grupy kapitałowej KONTRAKT; dziś do grupy KONTRAKT należą: firma wykonawcza, hurtownia pokryć dachowych, spółka deweloperska; firma specjalizuje się głównie w budowie domów jednorodzinnych; wizytówką i dumą firmy Kontrakt Development sp. z o.o. jako sprawdzonego dewelopera jest m.in. osiedle TĘCZA w Zielonkach oraz finalizowana obecnie inwestycja Ville VIVA la Vida.Skanska – wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską; w Polsce realizuje największe i najbardziej prestiżowe inwestycje i jest obecna we wszystkich segmentach rynku: budownictwie ogólnym, drogowo-mostowym, hydroinżynieryjnym i kolejowym; zajmuje się również realizacją mieszkaniowych projektów deweloperskich; jest liderem polskiej branży budowlanej.Verona Building – polska spółka deweloperska w całości należąca do włoskiej grupy inwestycyjnej Valdadige Costruzioni; specjalnością firmy jest budowa oraz sprzedaż apartamentów mieszkalnych wysokiej jakości; w Krakowie Verona Building realizuje projekty: Torre Verona oraz Tarasy Verona; inwestycje te łączy atrakcyjna lokalizacja, dbałość o detal oraz zastosowanie najlepszych materiałów, co stanowi gwarancję najwyższej jakości i niepowtarzalnego stylu.Ziko – hurtowe ceny, leki robione w 15 minut i comiesięczne promocje to znak firmowy sieci ZiKO Apteki; w każdej aptece bezpłatnie można zmierzyć ciśnienie oraz zasięgnąć porady wykwalifikowanej konsultantki, która zbada stan skóry i udzieli darmowej porady w punkcie dermokosmetycznym; w aptekach ZiKO robienie zakupów z dziećmi wcale nie musi być męczące; gdy mama robi zakupy, dziecko może zająć się zabawą w specjalnie przygotowanym dla niego Kąciku Malucha; zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych www.e-zikoapteka.pl oraz www.zikoapteki.pl.
 

Źródło: KRN.pl | 2009-06-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Piotrkowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Lęborskidomy na sprzedaż gmina Wickomieszkania na sprzedaż gmina Bałtówdomy na sprzedaż w Boboliczkimieszkania na wynajem w Goszczewicachdomy na wynajem w Nowy Żelewiec

Deweloperzy

);