Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kres współpracy

2011-08-26

Kres współpracy

Prezydent Jacek Majchrowski zrywa współpracę z dotychczasowym pełnomocnikiem do spraw zmiany studium zagospodarowania miasta.

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wkrótce ma wydać oficjalną decyzję dotyczącą zakończenia współpracy z prof. Janem Chmielewskim pełniącym obowiązki pełnomocnika do spraw zmiany studium zagospodarowania miasta. Na rozwiązanie tej sprawy czeka również sam urbanista, który 1 sierpnia wysłał do prezydenta pismo dotyczące współpracy z miastem - podaje „Gazeta Wyborcza”.

Nieoficjalnie wiadomo, że w magistracie trwają już przygotowania do powołania nowego zespołu, który przejmie pracę nad nowym studium Krakowa. Przypuszczalnie w jego skład wejdą planiści z miejskiego Biura Planowania Przestrzennego oraz urbaniści niezwiązani z pracą Urzędu Miasta. Ich zadaniem będzie dokończenie drugiej części dokumentu, czyli kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta.

Prof. Chmielewski jest kierownikiem Katedry Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Pełnił funkcję naczelnego architekta Warszawy oraz był współtwórcą studium m.in. dla stolicy, Helsinek i Płocka. Obowiązki pełnomocnika ds. studium w Krakowie pełni od 2008 r.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 23.08.2011 | 2011-08-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdomy na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Gnieźnieńskidomy na wynajem powiat Oświęcimskimieszkania na wynajem gmina Zambrówdomy na sprzedaż gmina Bolesławmieszkania na sprzedaż w Skąpychmieszkania na sprzedaż w Zawadcemieszkania na sprzedaż w Niskie Wielkie

Deweloperzy

);