Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kredyty hipoteczne będą jeszcze trochę drożały w tym roku

2007-07-10

Kredyty hipoteczne będą jeszcze trochę drożały w tym roku

W drugim kwartale tego roku wzrosły koszty zarówno kredytów we frankach szwajcarskich, jak też w złotych. Wzrost oprocentowania kredytów w drugim kwartale to przede wszystkim wynik podwyżek stóp procentowych przez banki centralne.

W drugim kwartale tego roku wzrosły koszty zarówno kredytów we frankach szwajcarskich, jak też w złotych. Wzrost oprocentowania kredytów w drugim kwartale to przede wszystkim wynik podwyżek stóp procentowych przez banki centralne. Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy o 0,25 pkt proc. w kwietniu oraz ponownie na koniec czerwca o kolejne 0,25 pkt proc. Podobnie uczynił szwajcarski bank centralny w czerwcu br. W najbliższym czasie rynek spodziewa się kolejnych podwyżek stóp - szwajcarskiej o 0,25 pkt proc. do końca roku oraz polskiej - do 0,5 pkt proc. Rezultatem będzie również pewien wzrost oprocentowania kredytów w III i IV kwartale 2007 roku.

Źródło: "Rzeczpospolita", 09.07.2007 | 2007-07-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Świebodzińskimieszkania na sprzedaż powiat Pleszewskilokale użytkowe na wynajem gmina Czudecmieszkania na wynajem gmina Świerklanydomy na sprzedaż w Lasowicachdomy na wynajem w Gacki-Osiedledomy na sprzedaż w Kochlewie

Deweloperzy

);