Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krakowska rzeczywistość

2011-05-13

Krakowska rzeczywistość

Giełda w Krakowie organizowana jest przez środowisko deweloperów oraz Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

W dniach 14-15 maja odbędzie się kolejna Giełda Domów i Mieszkań. Stoiska będzie można odwiedzać w godzinach od 10 do 17 w sobotę 14 maja i w godzinach od 10 do 16 w niedziele 15 maja. Giełda jak zwykle odbędzie się przy ul. Piłsudzkiego w hali PRG Sokół.

Giełda w Krakowie organizowana jest przez środowisko deweloperów oraz Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Od blisko 15 lat jest doskonałą okazją do prezentowania ofert mieszkaniowych na rynku pierowtnym.
 
Każdy kto zdecyduje się na uczestnictwo w Giełdzie przy wejściu zostanie obdarowany bezpłatnym katalogiem giełdowym, którym zawiera podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców. Na giełdzie będzie można także skorzystać z Giełdowego Doradztwa Kredytowego, które będzie zlokalizowane jako punkt ekspertów, którzy bezpłatnie będą pomagali w pozyskaniu kredytu na zakup wybranego mieszkania lub domu.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajem powiat Suskidomy na sprzedaż powiat Pszczyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dobre Miastolokale użytkowe na sprzedaż gmina Dąbrowamieszkania na wynajem w Przeradowiedomy na wynajem w Strzeszowicachmieszkania na sprzedaż w Bronowie

Deweloperzy

);