Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krakowianie przeciwni samochodom na Rynku

2007-05-14

Krakowianie przeciwni samochodom na Rynku

Aż 92 proc. respondentów biorących udział w badaniu przeprowadzonym przez krakowski magistrat opowiada się za dalszym ograniczeniem ruchu kołowego na Rynku Głównym. Co drugi ankietowany nie czuje się bezpiecznie na drodze w Rynku, a zdaniem połowy uczestników badania pojazdy zaopatrzenia powinny wjeżdżać na Rynek dopiero po godzinie 22.

Aż 92 proc. respondentów biorących udział w badaniu przeprowadzonym przez krakowski magistrat opowiada się za dalszym ograniczeniem ruchu kołowego na Rynku Głównym. Co drugi ankietowany nie czuje się bezpiecznie na drodze w Rynku, a zdaniem połowy uczestników badania pojazdy zaopatrzenia powinny wjeżdżać na Rynek dopiero po godzinie 22. Blisko 2/3 respondentów uważa, że ograniczenia ruchu kołowego na Rynku powinny obowiązywać przynajmniej w czasie sezonu turystycznego.

Ankieta, prowadzona od 3 do 23 kwietnia br. na stronie internetowej Miasta, została przygotowana przez Wydział Spraw Administracyjnych UMK i jest związana z planami wprowadzenia od 1 lipca br. zmian w obowiązującej w Rynku Głównym organizacji ruchu. Polegałyby one m.in. na dalszym ograniczeniu wjazdu na Rynek pojazdów wykonujących czynności ładunkowe i pojazdów obsługi technicznej – wszelkie dostawy odbywałyby się w godzinach od 23 do 7. Przedstawiciele magistratu zorganizowali też w tej sprawie spotkanie z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w Rynku Głównym. Spośród nich wybrano trzy osoby, które będą uczestniczyły w dalszych pracach nad zmianami organizacji ruchu.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 10/2007 | 2007-05-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat Płońskimieszkania na sprzedaż powiat Nowosądeckilokale użytkowe na wynajem gmina Oleśnicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Lipinki Łużyckiemieszkania na wynajem w Wysocedomy na wynajem w Widugierachmieszkania na sprzedaż w Kółku Żabieckim

Deweloperzy

);