Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków Liderem Transportu Publicznego

Magdalena Hojniak | 2018-10-26

Kraków Liderem Transportu Publicznego

Doceniono ekologiczny transport w Krakowie. Prezydent Jacek Majchrowski odebrał statuetkę Lidera Transportu Publicznego.

Działania, jakie podjęto w Krakowie w związku z transportem ekologicznym, zostały nagrodzone przez Polski Związek Pracodawców Transportu Publicznego (PZPTP). Odbierając wyróżnienie, prezydent Jacek Majchrowski przypomniał, że to stolica Małopolski jako pierwsze miasto w Polsce uruchomiła regularną linię, w ramach której kursują jedynie pojazdy elektryczne. Oprócz tego to właśnie na krakowskich ulicach po raz pierwszy pojawił się autobus przegubowy, działający dzięki napędowi elektrycznemu. Z kolei przewodniczący Komisji Rewizyjnej PZPTP Tomasz Fulara zwrócił uwagę na działalność Majchrowskiego w zakresie ekologicznego transportu, a zrealizowane dotychczas przedsięwzięcia określił jako innowacyjne, efektywne i podkreślił ich znaczenie społeczne.

Istotny jest również fakt, iż działające na terenie Krakowa autobusy ekologiczne odpowiadają najwyższym europejskim normom. Ponadto zakupione pojazdy posiadają najwyższe oceny ekspertów. W 2017 r. stolica Małopolski pozyskała 17 tego typu autobusów, co przyczyniło się do uzyskania tytułu lidera w tej kategorii.

W ostatnim czasie zrobiło sie głośno w związku ze słowami Mateusza Morawieckiego, który zarzucił prezydentowi Krakowa brak działań w walce o czyste powietrze.  

Źródło: KRN.pl | 2018-10-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki do kupieniamieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Nidzickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Pruszkowskimieszkania na sprzedaż gmina Księżpollokale użytkowe na sprzedaż gmina Wałczmieszkania na sprzedaż w Kociołdomy na wynajem w Sobanicachdomy na sprzedaż w Sokólsku

Deweloperzy

);