Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków: Inwestorzy przez Internet

2007-04-27

Kraków: Inwestorzy przez Internet

Nowatorski projekt uruchomił pod koniec kwietnia krakowski Urząd Miasta – osoby przygotowujące inwestycje mogą załatwić część formalności przez Internet.

Nowatorski projekt uruchomił pod koniec kwietnia krakowski Urząd Miasta – osoby przygotowujące inwestycje mogą załatwić część formalności przez Internet. Za pośrednictwem specjalnego systemu komputerowego można złożyć wniosek w Wydziale Geodezji oraz Biurze Planowania Przestrzennego, czyli w tych wydziałach, do których pierwsze kroki kierują potencjalni inwestorzy. Dotyczy to, jak na razie, tylko wybranych procedur, takich jak: udostępnianie poświadczonych kopii mapy zasadniczej, wydawanie wyrysów i wypisów z operatu ewidencyjnego, wydawanie wypisów i wyrysów z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Inwestorzy będą mogli także pozyskać informację o przeznaczeniu danej działki w miejscowym planie zagospodarowania lub studium. System komputerowy przygotowała firma Comarch SA, zaś wstępną, diagnostyczną cześć prac zrealizowała Małopolska Szkoła Administracji Publicznej Akademii Ekonomicznej w Krakowie (MSAP AE). Cały projekt został wykonany bezpłatnie.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 9/2007 | 2007-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy na zamianęinne nieruchomości na zamianędomy na wynajem powiat Będzińskimieszkania na sprzedaż powiat Skierniewickidomy na sprzedaż gmina Drużbicemieszkania na sprzedaż gmina Czarnkówmieszkania na wynajem w Purgałkachmieszkania na wynajem w Trzebyczcedomy na sprzedaż w Podbukowinie

Deweloperzy

);