Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krajowy Zjazd Izby Architektów

2010-06-14

Krajowy Zjazd Izby Architektów

Podczas krajowego Zjazdu Izby Architektów dyskutowano na temat pracy zespołowej, dialogu społecznego, ochrony zawodu i rynku pracy oraz zaufania publicznego.

Podczas krajowego Zjazdu Izby Architektów dyskutowano na temat pracy zespołowej, dialogu społecznego, ochrony zawodu i rynku pracy oraz zaufania publicznego. Samorząd architektów jest częścią struktury samorządnej Polski. To nie tylko obowiązek, ale także wyróżnienie, choć czasem trudne, kiedy dotyczy nadzoru nad należytym i sumiennym wykonywaniem zawodu przez członków izby – powiedział wiceminister infrastruktury Olgierd Dziekoński 11 czerwca w Warszawie podczas inauguracji dwudniowego II Sprawozdawczo-Wyborczego Krajowego Zjazdu Izby Architektów RP. Zjazd rozpoczęło wręczenie nadanych przez ministra infrastruktury odznak honorowych „Za zasługi dla budownictwa".

Zmiany prawa są procesem demokratycznego ucierania się poglądów, demokratycznego wypracowywania pewnego konsensusu. Poszanowanie wyników tego konsensusu nie oznacza zaniechania próby zmiany, by były one bardziej korzystne dla ochrony interesów i wartości społecznych: dobrej architektury, pięknego krajobrazu, który pozostawimy naszym następcom, dóbr kultury, które będą tworzone w znaczącym stopniu dzięki pracy architektów – mówił wiceminister apelując o poparcie projektu ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Na tym etapie staramy się poprawiać to, co jest do poprawienia – ocenił odnosząc się do zgłaszanych przez środowisko postulatów dotyczących dalszych zmian w projekcie rządowym.
 
Wśród tematów dyskusji o programie rozpoczynającej się nowej kadencji Krajowej Rady Izby Architektów pojawiły się zagadnienia pracy zespołowej, dialogu społecznego, ochrony zawodu i rynku pracy oraz zaufania publicznego. Podczas zjazdu wyróżniono Honorową Odznaką Izby Architektów osoby zasłużone dla tworzenia i powstania izby. Odznaki otrzymali m.in Prezes Krajowej Rady Izby Architektów Sławomir Żak i wiceminister infrastruktury Olgierd Dziekoński.
 
 

Źródło: KRN.pl 11.06.2010 | 2010-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Kłodzkilokale użytkowe na wynajem powiat M. Nowy Sączlokale użytkowe na wynajem gmina Grabowiecmieszkania na sprzedaż gmina Radkówmieszkania na sprzedaż w Małachowiemieszkania na wynajem w Czerniemieszkania na sprzedaż w Chojnowie

Deweloperzy

);