Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krajowy Plan Działań w zakresie OZE

2010-07-07

Krajowy Plan Działań w zakresie OZE

Ministerstwo Gospodarki opracowało projekt Krajowego Planu Działań (KPD) w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Ministerstwo Gospodarki opracowało projekt Krajowego Planu Działań (KPD) w zakresie odnawialnych źródeł energii. Obecnie, w ramach konsultacji społecznych, odbywają się konferencje uzgodnieniowe z podmiotami, które wniosły swoje uwagi do dokumentu. Po zakończeniu wszystkich konsultacji będzie sporządzona nowa wersja KPD . Zostanie ona przesłana do zatwierdzenia przez Komitet ds. Europejskich.

 
Założenia KPD wynikają z Polityki Energetycznej Polski do 2030 r., przyjętej przez Radę Ministrów 10 listopada 2009 r. i są szczegółowym opracowaniem w zakresie energii ze źródeł odnawialnych. Dokument zawiera prognozę rozwoju OZE opartego głównie o biomasę i energetykę wiatrową. Uwzględnia również uwarunkowania geograficzno-ekonomiczne Polski, rozwój technologii na świecie oraz ograniczenia wynikające z Krajowego Systemu Energetycznego. Zakłada ponadto 15,5-proc. udział OZE w całkowitym zużyciu energii brutto w 2020 r.
 

 

 

Źródło: KRN.pl 06.07.2010 | 2010-07-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniagaraże na wynajemkamienice na zamianędomy na wynajem powiat M. Częstochowalokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Przemyśldomy na sprzedaż gmina Kamienna Góradomy na wynajem gmina Miedźnamieszkania na sprzedaż w Bądkowie Jeziornymdomy na sprzedaż w Soborowomieszkania na wynajem w Grodzisku Mazowieckim

Deweloperzy

);