Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kosztowny remont dworca PKP w Gdyni

2009-01-29

Kosztowny remont dworca PKP w Gdyni

Według wstępnych szacunków remont gdyńskiego dworca kolejowego ma kosztować od 70 do 80 milionów złotych. Cena uzależniona jest od koncepcji, według której miałby on być realizowany. Na zlecenie PKP przygotowano bowiem dwa projekty.

 

Według wstępnych szacunków remont gdyńskiego dworca kolejowego ma kosztować od 70 do 80 milionów złotych. Cena uzależniona jest od koncepcji, według której miałby on być realizowany. Na zlecenie PKP przygotowano bowiem dwa projekty – donosi Naszemiasto.pl.
 
Jeden zachowuje dotychczasową bryłę budynku dworca SKM, drugi zakłada zaznaczenie Dworca Podmiejskiego przez charakterystyczne półkola. O tym, który projekt będzie realizowany, zdecyduje zarząd PKP S.A. Co istotne, oba warianty zakładają wybudowanie w obrębie dworca dwupoziomowego parkingu dla klientów ogromnego centrum handlowego, które stanie między budynkami Dworca Głównego i Podmiejskiego. W cenę projektu wlicza się również wykonanie dojazdów na parking – czytamy dalej.

 

Koszt inwestycji jest ogromny – podkreśla portal. Zakład Gospodarowania Nieruchomościami PKP w Gdańsku, który kilka lat temu przymierzał się do remontu, obliczył, iż musi on pochłonąć 4-5 mln złotych. Dziś kwota ta jest ponad 10 razy większa.

 

Źródło: Naszemiasto.pl 27.01.2009 | 2009-01-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Opolskilokale użytkowe na wynajem powiat Strzelińskidomy na wynajem gmina Wojcieszkówlokale użytkowe na wynajem gmina Kolbuszowamieszkania na wynajem w Urządkowiemieszkania na wynajem w Mazurachmieszkania na wynajem w Więcławice Stare

Deweloperzy

);