Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kontenery dla dłużników miasta

2009-05-05

Kontenery dla dłużników miasta

W Poznaniu powrócił pomysł, aby ustawić w kilku punktach miasta kontenery socjalne dla szczególnie trudnych lokatorów, którzy od lat nie płacą czynszu i stanowią zagrożenie dla innych.

Jak donosi „Głos Wielkopolski”, w Poznaniu powrócił pomysł, aby ustawić w kilku punktach miasta kontenery socjalne dla szczególnie trudnych lokatorów, którzy od lat nie płacą czynszu i stanowią zagrożenie dla innych.

Kontenery miałyby stanąć przy ulicach Ugory i Kopaninie (po dziesięć) oraz przy ulicy Fortecznej (pięć). Możliwe, że pojawią się jeszcze w tym roku. Obecnie przygotowywany jest przetarg. Jedno z najbliższych posiedzeń komisji gospodarki komunalnej poświęcone  będzie tematowi kontenerów – dodaje „Głos Wielkopolski”.
 

Źródło: „Głos Wielkopolski” 5.05.2009 | 2009-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Radomszczańskilokale użytkowe na wynajem powiat Radziejowskimieszkania na wynajem gmina Młynarzelokale użytkowe na sprzedaż gmina Bedlnomieszkania na sprzedaż w Michałowiemieszkania na wynajem w Wikrowiedomy na sprzedaż w Zalasie

Deweloperzy

);