Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konstruktorska zgłoszona do BREEAM

2011-09-21

Konstruktorska zgłoszona do BREEAM

Centrum biznesowe należące do grupy HB Reavis ma szansę otrzymać międzynarodowe świadectwo ekologiczności.

Budynek Konstruktorska Business Center, który zaprojektowano z naciskiem na dbałość o środowisko naturalne, został zgłoszony do systemu certyfikacji BREEAM. System ten jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych sposób certyfikacji budynków na świecie.

Prace budowlane przy obiekcie trwają od kwietnia, a ich ukończenie planowane jest na koniec przyszłego roku. Budynek będzie oferował biura oraz powierzchnie handlowe w otoczeniu zieleni. Zasilany w całości energią z odnawialnych źródeł, będzie oferował ponad 30 stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych.

Konstruktorska należy do grupy HB Reavis. Proces certyfikacji prowadzony jest przez firmę Epstein, która odpowiedzialna jest także za projekt architektoniczny budynku. Wyłącznym agentem zajmującym się marketingiem i wynajmem obiektu jest CB Richard Ellis.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na zamianędomy na sprzedaż powiat Sławieńskilokale użytkowe na wynajem powiat Międzyrzeckimieszkania na sprzedaż gmina Chlewiskamieszkania na wynajem gmina Osiedomy na wynajem w Nikutowiedomy na wynajem w Ulanowiemieszkania na wynajem w Baryczu

Deweloperzy

);