Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs Schindler Polska i SARP

2011-08-11

Konkurs Schindler Polska i SARP

Po pierwszym etapie konkursu w grze zostaje pięć pracowni, póki co wygrywa Grotte Art z Warszawy.

Schindler Polska współorganizuje ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich konkurs na koncepcję architektoniczno-budowlaną nowego biurowca oraz modernizację obecnej siedziby firmy przy ul. Postępu 12a w Warszawie. Rywalizowało ze sobą 25 biur, a wygrał projekt Bartłomieja Grotte. Zwycięzca pierwszego etapu otrzymał 25 tys. zł.

Poza Grotte Art do drugiego etapu konkursu zaproszeni zostali laureaci II i III miejsca oraz autorzy projektów wyróżnionych. Są to odpowiednio: Hermanowicz Reski Architekci, 90 Architekci Czarnecki Wilmann oraz równoważnie wyróżnieni Bulanda Mucha Architekci i Nizio Design International. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody pieniężne. Grotte Art wygrało pierwszy etap konkursu, jednak projekt końcowy zostanie wyłoniony po drugim etapie, który będzie odbywać się w formie negocjacji ze wszystkim 5 laureatami.

Andrzej Jeż, członek zarządu Schindler Polska powiedział, że zaprojektowane budynki, są przyjazne nie tylko dla pracowników i gości, ale także dla środowiska naturalnego. Organizatorzy konkursu postawili wymóg, by projekty spełniały wymagania związane z uzyskaniem szwajcarskiego certyfikatu energooszczędności „Minergie-P” .

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Stalowowolskidomy na wynajem powiat Lubartowskidomy na wynajem gmina Wojcieszkówlokale użytkowe na wynajem gmina Wyrydomy na wynajem w Wyszeciniemieszkania na sprzedaż w Łopiennik Nadrzecznydomy na sprzedaż w Wierzchosławicach

Deweloperzy

);