Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego rozstrzygnięty

2009-11-09

Konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego rozstrzygnięty

Spośród 140 projektów inwestycyjnych, które korzystają z unijnej dotacji, najpopularniejszy okazał się projekt zgłoszony do konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przez Targi Kielce.

Spośród 140 projektów inwestycyjnych, które korzystają z unijnej dotacji, najpopularniejszy okazał się projekt zgłoszony do konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przez Targi Kielce.

Warta 170 milionów rozbudowa kieleckiego ośrodka wystawienniczego zyskała poparcie niemal 50 tysięcy internautów. Ogłoszony 27 września konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego pod nazwą „Przymierz się” na najpopularniejszy projekt realizowany w ramach Programu Rozwoju Polski Wschodniej zakończył się 17 października. Wśród najlepiej ocenionych przez internautów projektów są także m.in. modernizacja i rozbudowa infrastruktury edukacyjno-badawczej Politechniki Świętokrzyskiej oraz tzw. projekt BIO, dotyczący wydziałów uniwersytetu w Olsztynie oraz Zakładu Doświadczalnego w Bałcynach koło Ostródy, których specyfika badań dotyczy szeroko rozumianych nauk przyrodniczych.
 
Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie jest ogólnopolska kampania promocyjna w tygodnikach opinii finansowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. - Sama nagroda jest oczywiście dla nas cenna, ale zanim konkurs się zakończył już byliśmy zwycięzcami – uważa prezes zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń – Udział w tej rywalizacji był dla nas wyzwaniem marketingowym,. któremu sprostaliśmy. Wypromowaliśmy naszą inwestycje zanim reklamy ukażą się za sprawą ministerstwa we Wprost, Polityce, czy Newsweeku.
 
 
Rozpoczęta już realizacja inwestycji w Targach Kielce, której koszt wynosi 170 milionów złotych, to budowa hali wystawienniczej o powierzchni 6 tysięcy metrów kwadratowych i wysokości 12 metrów, parking wielopoziomowy na blisko 400 samochodów i Centrum Kongresowe na 1000 miejsc, a także przebudowa bramy wejściowej z systemem bramek i kołowrotków zintegrowanych z elektronicznym systemem ewidencji, rejestracji i obsługi wystawców oraz zwiedzających. Wkład własny Targów Kielce to 95 829 669,09 PLN netto.
 

Targi Kielce są drugim co do wielkości ośrodkiem wystawienniczym w kraju (według danych Polskiej Izby Przemysłu Targowego również najdynamiczniej rozwijającym się). Rocznie organizują blisko 60 wystaw, w tym Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, targi Autostrada – Polska czy Plastpol.
 

 

Źródło: Budowlany.pl 30.10.2009 | 2009-11-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Pszczyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Choszczeńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kołbiellokale użytkowe na sprzedaż gmina Zgierzmieszkania na sprzedaż w Wolicy Pustejdomy na wynajem w Chorabmieszkania na sprzedaż w Bielawie

Deweloperzy

);