Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs architektury ekologicznej

2011-10-20

Konkurs architektury ekologicznej

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego zaprasza do udziału w konkursie „Zielony budynek oraz zielone wnętrze”.

Konkurs PLGBC Green Building Awards „Zielony budynek oraz zielone wnętrze” został podzielony na część dla profesjonalistów oraz studentów. Prace nagradzane będą w 7 różnych kategoriach. Wybrane zostaną najlepsze ekologiczne obiekty z certyfikatami: LEED-NC, LEED-CI oraz BREEAM. Ponadto wyłonione będą: ekologiczny obiekt (bez certyfikacji), ekologiczne wnętrze, ekologiczny projekt i najlepsze ekologiczne wnętrze niezrealizowane. W dwóch ostatnich kategoriach mogą startować zarówno studenci, jak i profesjonaliści.

Konkurs jest ogólnodostępny i nie wymaga żadnych opłat wstępnych ani rejestracji. Zgłoszenia wraz z pracami w formie elektronicznej należy kierować na adres: biuro@plgbc.org do 7 listopada br. Nagrody dla zwycięzców konkursu zostaną rozdane 16 listopada podczas uroczystej gali w Krakowie, która odbędzie się w Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny na wynajemgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskilokale użytkowe na wynajem powiat Ostrowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Świeradów-Zdrójmieszkania na sprzedaż gmina Tczewmieszkania na wynajem w Krościniedomy na wynajem w Gliniscedomy na sprzedaż w Olszewie

Deweloperzy

);